Radni

  • Sharebar

Przewodniczący Rady Gminy - Olczak Roman Tomasz
Wiceprzewodniczący Rady Gminy - Malinowski Tomasz

Nr okręgusortuj malejąco Nazwisko i imię Granice okręgu Ocena
1 Małecki Roman Andrzej
JastrzębnikŻelechów ulice: Babiego Lata, Błękitna, Bocianów, Chełmońskiego, Długa, Jastrzębska, Jesienna, Kucki, Lucerny, Majowa, Mazowieckie Pola, Puszczy, Sielska , Skrajna, Spełnionych Marzeń, Tarczyńska, Topolowa, Turkusowa, Zdrojowa, Zielna, Żurawi.
Wszystkich głosów: 709
2 Perzyna Monika Alicja
Żelechów ulice: Akacjowa, Aleja Lip, Aniówka, Biała, Białych Dworków, Biesiadna, Bliźniacza, Boczna, Brzozowa, Chmielnik, Cicha, Deszczowa, Dębowa, Do Utraty, Gładka, Gościnna, Górska, Jagodowa, Jakuba, Janówek, Karolkowa, Konwaliowa, Koralowa, Kościelna, Malinowa, Jana Matejki, Krakowiańska, Kręta, Krokusowa, Krótka, Krzewinki, Kwiatowa, Lasek Sosnowy, Letnia, Limby, Limonki, Łamana, Łączona, Łąkowa, Mgiełkowa, Miodowa, Modrzewiowa, Na Górce, Nad Lasem, Nowa, Ogrodowa, Oliwkowa, Osiedlowa, Parkowa, Pastelowa, Piaskowa, Pieńkowa, Platanowa, Podole, Polanki, Polna, Porannej Rosy, Prosta, Prywatna, Przeskok, Ptasi Raj, Reginy, Rodzinna, Sarnia, Sasanek, Słoneczna, Sosnowa, Strumykowa, Szczęśliwa, Urwana, Wiktora, Wiosenna, Wiśniowa, Własna, Wrzosowa, Wspólna, Wypoczynkowa, Zaciszna, Zgodna, Zielona, Zimowa, Żużlowa.
Wszystkich głosów: 662
3 Klimkowski Norbert Marek
Ojrzanów-Towarzystwo, Ojrzanów, Lisówek
Wszystkich głosów: 652
4 Malinowski Tomasz
Zaręby, Pieńki Zarębskie, Kaleń-Towarzystwo, Kaleń
Wszystkich głosów: 665
5 Badowska Regina Janina
Stara Bukówka, Nowa Bukówka, Rumianka, Grzmiąca, Ciepłe, Ciepłe Pierwsze
Wszystkich głosów: 763
6 Włodarkiewicz Iwona Ewa
Skuły, Bartoszówka, Bolesławek
Wszystkich głosów: 670
7 Prus Maria
Piotrkowice, Redlanka, Petrykozy, Lasek, Grzegorzewice
Wszystkich głosów: 614
8 Jędrzejewska Romana Elżbieta
Bieniewiec, Oddział, Grzymek, Słubica A, Słubica B, Słubica Dobra, Słubica-Wieś, Pieńki Słubickie
Wszystkich głosów: 656
9 Filarczyk Roman Janusz
Osowiec ulice: Akacjowa, Aroniowa, Bajkowa, Baziowa, Białodrzewu, Bluszczowa, Czeremchy, Gałązki, Jarzębinowa, Jasna, Kalinowa, Kwiatowa, Leśnej Ciszy, Leśny Zakątek, Leśnych Skrzatów, Lisia, Lotnicza, Magiczna, Myśliwiecka, Nad Stawem, Olszowa, Przy Lesie, Rodzinna, Rybna, Rzeczna, Sarenki, Sąsiedzka, Słoneczna, Smugowa, Sosnowa, Szkolna, Wierzbowa, Zająca
 
 
Wszystkich głosów: 623
10 Janoś Joanna
Osowiec ulice: Bukowa, Cienista, Cisowa, Cyprysowa, Dębowa, Dworska, Falista, Grabowa, Graniczna, Gruntowa, Herbowa, Iglasta, Jodłowa, Kamienna, Kątowa, Konarowa, Kontuszowa, Kresowa, Kręta, Książęca, Leśna, Lipowa, Liściasta, Łanowa, Mazowiecka, Mirabelki, Modra, Modrzewiowa, Morwowa, Murawy, Niska, Nutki, Parceli, Parkowa, Piaskowa, Pod Gruszą, Podleśna, Polna, Polowa, Promyk Słońca, Puchaczy, Rycerska, Rysia, Sarmacka, Słoneczna Polana, Spokojna, Stawowa, Strumykowa, Szlachecka, Topolowa, Trawiasta, Truskawkowa, Uroczysko, Wesoła, Wspólna, Zapolska, Zaścianek, Zawiła, Ziemiańska, Złota
Wszystkich głosów: 742
11 Folwarski Stanisław Marcin
Wycinki Osowskie, Zalesie, Musuły
Wszystkich głosów: 682
12 Olczak Roman Tomasz
Józefina, Huta Żabiowolska
Wszystkich głosów: 643
13 Kujawa Tomasz Mieczysław
Żabia Wola ulice: Chełmońskiego, Krańcowa, Krótka, Leśna, Łąkowa, Mała, Ogrodowa, Osiedlowa, Parkowa, Przejazdowa, Przy Trasie, Sadowa, Spółdzielcza, Ślaskiego, Środkowa, Warszawska,
Wszystkich głosów: 646
14 Suchecki Stanisław Julian
Żabia Wola ulice: Brzozowa, Chabrowa, Cicha, Czarnego Bociana, Diamentów, Główna, Jesionowa, Klonowa, Koniecpolska, Księżycowa, Kwiatowa, Okrężna, Piłkarska, Polna, Rajdowa, Rąbieńska, Rolnicza, Rumiankowa, Słoneczna, Sportowa, Staropolska, Szybowcowa, Wiejska, Wiśniowa, Zamknięta, Ziołowa,
Wszystkich głosów: 719
15 Skorupiński Sylewster Adam
Siestrzeń, Władysławów, Przeszkoda
Wszystkich głosów: 647